Ahmet Maranki ve Eşinin Yemek Kitabı

Kozmik bilim dalında en üst seviyeye ulaşmış doktor Ahmet Maranki ve eşi Elmas Maranki bilim adına bir atılım daha yaparak şifalı yemekler kitabı çıkarmıştır.

Genelde sağlık bakımından hafif yemekler yemeli ve haşlama türü yiyecekleri daha çok tercih etmeliyiz diye bir kural oluşmaktadır. Bu oluşan kural bütünüyle ilgili sınırlı yiyecekler çizilir ve sadece belirli yemeklerden yenilir. Fakat bu böyle olmamalıdır. Ahmet Maranki‘nin hazırlayıp sunduğu şifalı yemekler kitabında hem sağlıklı hem de formda kalarak tüm yörelerden katkı sağlanmış yemeklerin tarifini ve yapılışını bulabilirsiniz.

Yemek kitabında osmanlı mutfağı, çorbalar, sağlıklı beslenme, kozmik beslenme tablosu, zeytinyağlılar ,sebze yemekleri vb içerikte yemek tarifleri bulunmaktadır. Üstelik kitap çok uygun bir fiyata satılmaktadır. Hazır kitap konusundan bahsederken söz konusu olan bir durumda korsan kitapçılık. Günümüzde her şeyin korsanı çıkmaktadır. Böylece sunulan emeklerin bir kısmı çöpe gidiyor. Hiç bir zaman kimsenin emeğine karşı saygısızlık etmeyelim ve korsan olan kitapların satılışı konusunda duyarsız kalmayalim.

Ahmet Maranki ve Eşinin kitapları,ahmet marankinin fizyoterapist eşi,elmas marankiden diyet listesi,tv de yayınlanan yemek tarifleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir