Safran Çayının Faydaları

Bitkisel Zayıflama Çayı

Safran Çayı günümüzde çok bilinen ve tüketilen bir şey olmamasına karşın zayıflamaya çok iyi geldiği bilinmektedir. Bir çok bitkinin karışımından elde edilir. Tatlandırıcı ve katkı maddesi içermez. Safran çayının en büyük özelliği yağ yakıcı olmasıdır. Özellikle bölgesel zayıflamaya yardımcı olur.

Üstelik verilen kilo da kalıcı olur. Bunun yanısıra Safran Çayı, bağırsak gazlarını giderir, mide şişkinliğini indirir ve sindirimi kolaylaştırır. Hamsızlığa iyi gelir. Bağırsakları çok çalıştırdığından dolayı tuvalete çok sık gitme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Safran Çayının zayıflama etkisi ilk 10 günden sonra görülmeye başlar. Sürekli kullanmadığınız taktirde fazla faydasını göremezsiniz. En az 2 ay gibi bir süreyi göze almalısınız.
Safran Çayı Karışımının Malzemeleri
Funda, biberiye, altınotu, ada çayı, mısır püskülü, sinameki, kiraz çöpü, ısırgan yaprağı, defne yaprağı, yeşil çay, mate çayı, nane, rezene, narçiçeği, bamya çiçeği, civan perçemi, kuşburnu, papatya ve ardıç tohumu. Toplam 19 bitkiden elde edilen bir karışım.
Safran Çayının Kullanılışı
Sabah, öğlen ve akşam olmak üzere günde 3 kez bir çay kaşığı safran çayını sıcak suda bekletip içebilirsiniz. Dibinde kalan tozunu da içmeniz önerilir. Safran Çayını 4 saat aralıklarla içmek dikkat edilmesi gereken önemli bir husustur.
Safran çayıSafran bitkisi
Safran çayının bilinen bir yan etkisi yoktur. Tamamen bitkilerden elde edilmiştir. Safran çayı yağ yaktırarak zayıflattığı için sadece fazla kilolarınızı verebiliyorsunuz. Örneklersek; 20 kilo fazlası olan birinde 2 aylık kullanım sonucunda 12-15 kilo arasında zayıflama sağlanmaktadır. Safran Çayı ile 2 aylık uygulama sonucunda vücutta oluşan sarkmalarda ve sellülitlerde % 40 azalma gözlemlenmiştir. Safran Çayının içerisinde bulunan bitkiler bol miktarda B ve C vitamini içerdiği için genel vücut direncini arttırıcı etkisi de vardır.

 

biberiye tozunun zayıflama yöntemiyle sinameki,bitgisel sayiflama cayi,bitgisel zayiflama,bitgisel zayiflama çayi,defne bitkisel zayıflama tozu,,defne doğa bitkisel tozu,defne doğa zayıflama tozu,defne ile zayıflama,defne zayıflama çayı,defne zayıflama tozu,doğal zayıflama çayı,flash form zayıflama tozu,Form Flash zayıflama tozu,MEDİNE BİBERİYELİ ZAYIFLAMA TOZU,mide nasıl indirilir,mide şişkinligi nasıl indirilir,mide şişkinliği nasıl indirilir iyi gelir,mide şişkinliği ne indirir,mide şişkinligini ne indirir,nasil gobek indirebilirim erkekler icin,safran bitkisel kar,safran zayıflama tozu,safranın zayıflamadaki önemi ne,siskinligi ne indirir,yag yakici zayiflama tozu,zayıfla tozu,zayiflama tozu,zayiflamak safran tozu ile nasil