Saç Dökülmesine Lavanta Kürü

Lavanta,yapılan araitırmalar sonucu saç dökülmesine iyi geldiği tespit edilmiştir. Saç dökülmesine iyi gelen lavantayı kür halinde kullanarak saç dökülmesinden kurtulabilirsiniz.
Lavanta kürü nasıl uygulanır?


Bir tutam lavantayı 0.3 litre (yaklaşık bir buçuk su bardağı) suda dört dakika demleyiniz. Demleme süresi tamamlandıktan sonra, ılımasını beklemeden süzülmesi gerekir.
Süzme işlemi tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. On beş gün boyunca her gün, akşam yemeklerinden en az iki saat sonra bir çay bardağı dolusu içilmesi gerekir.
Her defasında (her kullanımda) taze olarak hazırlanması şarttır. Bir gün önce arta kalan miktarı kullanmayınız. Kolay olsun diye bir kaç günlük hazırlayıp buzdolabında koruma altına almayınız.
Hiç bir şekilde damak tadına uygun olsun diye içerisine şeker veya benzeri bir katkı ilave etmeyiniz.
On beş günlük ilk kür tamamlandıktan sonra rahatsızlığın seyrine göre haftada üç-dört defa, akşam yemeklerinden en az iki saat sonra bir çay bardağı içilmeye devam edilir.
Karaciğer metabolizması sağlıklı çalışmaya başladıktan sonra kür sonlandırılmış olur.
Yılda bir defa yapılabilir
Her sağlıklı insanın yılda bir defa on beş günlük lavanta kürünü uygulamalarında çok büyük faydalar var.Hiçbir bitkisel kürü alışkanlık haline getirmeyin. Karaciğer yetmezliği şikayeti olanların, Hepatit-B veya Hepatit-C visürü ile yaşamak zorunda olan insanların zaman zaman lavanta kürünü uygulamalarında büyük fayda var.

ahmed maranki kur,ahmet maranki cilt lekeleri için lavanta kürü,ahmet maranki kür,ahmet maranki kür tarifleri,ahmet maranki lavanta,ahmet maranki lavanta kürleri,ahmet maranki lavanta kürü,ahmet maranki saç dökülmesi lavanta,lavanta,lavanta çayı,lavanta çayı fiyatı,lavanta cayi sac icin,lavanta çayı yarar ve zararları,lavanta çayının,lavanta kü,lavanta kürleri,lavanta kürü,lavanta kürü maranki,lavanta kürü nasıl uygulanır,lavanta kürü sivilce,lavanta kürü sivilce lekelerine iyi gelir mi?,lavanta kürü sivilceler icin nasil uygulani,maranki lavanta cayi,maranki sarımsa,saç dökülmasine karşı lavanta,saç dökülmesine lavanta,saç lavanta kürü,sağlıklı giyinmede dikkat edilece hususlar nelerdir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir